INVENTIS VIOLA BASIC ve PLUS MODEL KOMBİNE CİHAZ

Odyometre ve Timpanometre Birarada
 

Viola kombine cihazında hızlı ve güvenilir sonuçlar elde edebileceğiniz tarama timpanometresi ve AC, BC ve konuşma testleri yapabileceğiniz diagnostik odyometre bir aradadır. Kliniklerinde ve muayenehanelerinde kısıtlı alana sahip tüm hekimler ve odyogların kullanımına uygun geliştirilen Viola kullanıcı dostu özelliklere sahiptir.

VIOLA KOMBİNE CİHAZ

VIOLA KOMBİNE CİHAZ

Tarama Timpanometri ve Diagnostik Odyometri birarada

VIOLA BASIC & PLUS

VIOLA BASIC & PLUS

Gelişmiş test bataryası

VIOLA

VIOLA

Kullanıcı dostu klavye

GELİŞMİŞ PROB SİSTEMİ

GELİŞMİŞ PROB SİSTEMİ

Sürekli hava akışı ile testleriniz yarım kalmasın

RENKLİ EKRAN

RENKLİ EKRAN

Timpanogram eğrilerinizi yüksek çözünürlüklü renkli ekranınızdan takip edin

Viola Basic ve Plus


Viola kombine cihazı, Basic ve Plus olmak üzere iki farklı konfigürasyona sahiptir. Aşağıdaki tabloda bu modellerin karşılaştırılması yapılmıştır:

Özel Prob Tasarımı

Özel pompa teknolojisi ile sürekli hava akışı sağlanmakta, artefakt engelleyici algoritmalar ile en hassas ölçümler gerçekleştirilmektedir. Cihaz probu hafif ve küçük yapıdadır ve metal ucu sayesinde kolayca temizlenip tekrar kullanılabilir. Prob küçük bir kontrol ünitesine bağlı olup bu ünite üzerinden test başlatılabilmekte ve kulak seçimi yapılabilmektedir.

2Gb Dahili Hafıza 


Viola Plus modelinde Konuşma Testlerinde kullanılması için kelime listelerinizi 2Gb'lık dahili hafızaya kaydedebilirsiniz. Böylece kelime listelerini otoamatik olarak oynatarak konuşma odyometrisi testini daha hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz.

Ürün broşürünü indirmek için tıklayınız.