ZEHNIT VertiMobile Video Frenzel Sistemi

VertiMobile

VertiMobile Video Frenzel Sistemi; göz hareketlerinin herhangi bir bilgisayara gerek duyulmaksızın uyumlu iPhone telefona kaydedilmesini sağlar ve hasta başı testleri için kullanıma uygundur.

Vertimobile aşağıda listelenen iPhone* modelleri ile uyumludur.

 

  • iPhone 6/6S

  • iPhone 7/8

  • iPhone X/Xs

  • iPhone XR/11

 

Kendi iPhone telefonunuzu gözlük ile beraber gelen uyumlu kılıfa yerleştirerek hastaların göz hareketlerini kolayca kaydedebilirsiniz.

Video kayıtları telefon hafızasında saklanır ve opsiyonel olarak sunulan VertiPACS yazılımına aktarılarak daha detaylı nistagmus analizleri yapılabilir. Bu cihaz, baş pozisyonu ve göz takibini hatırlayarak klasik Frenzel gözlüklerinin ötesinde özelliklere sahiptir.

VertiMobile
VertiMobile

press to zoom
VertiMobile
VertiMobile

press to zoom
VertiMobile
VertiMobile

press to zoom
1/2
VertiMobil
Hastabaşı testleri için uygundur

VertiMobile kompakt yapısı itibariyle çok kolay taşınabilir. Hızlıca Gaze testi veya BPPV manevraları yapılabilmesini sağlar ve göz hareketlerini kaydeder. Göz hareketleri hemen geri oynatılabildiğinden kullanıcı kayıtları hızlıca değerlendirebilir.

VertiMobile Uygulaması

Apple App Store'dan indirebileceğiniz VertiMobil uygulaması ile cihazınızı çok daha efektif kullanabilirsiniz. VertiMobile uygulamasında hasta dosyası oluşturabilir ve yapmış olduğunuz testleri bu dosya altında saklayabilirsiniz. İsterseniz opsiyonel olarak sunulan VertiPACS yazılımına kayıtlarınızı aktararak daha detaylı nistagmus analizleri yapabilirsiniz. 

VertiMobile-App1.jpg
VertiMobile-App2.jpg
VertiPACS yazılımı ile detaylı analizler (Opsiyoneldir)
 

VertiMobil uygulaması ile kaydedilen göz hareketleri, opsiyonel olarak sunulan VertiPACS PC yazılımına gönderilerek daha detaylı bir şekilde nistagmus analizi yapılabilir, görüntülenebilir ve yazdırılabilir.

VertiPACS
Illustration.jpg

Ürün broşürünü indirmek için tıklayınız.

* Video Frenzel Sistemi iPhone hariç olarak satılmaktadır. Lütfen kullandığınız iPhone modeline göre sipariş veriniz.

VertiMobile® Shanghai ZEHNIT Medical Technology Co., Ltd.  tescilli markasıdır.
iPhone®, Apple, Inc  tescilli markasıdır. Tüm ticari markalar ve logolar ilgili sahiplerinin malıdır.