INVENTIS TRUMPET GERÇEK KULAK ÖLÇÜM (REM) CİHAZI

İşitme Cihazı Merkezlerinin Vazgeçilmezi

Trumpet kolay kullanım özellikleri, hafif ve küçük problara sahip,dahili amplifikatörü bulunan, hızlı ve güvenilir in-situ gerçek kulak ölçümleri yapabilen bir cihazdır. Trumpet aynı zamanda hava, kemik ve konuşma odyometrisi testlerini de yapabilir.

Trumpet direkt olarak bilgisayarınız üzerinden kontrol edilebilen kullanıcı dostu arayüze sahip yazılımı ile günlük iş akışınızı hızlandıracaktır.

Fitting Sistemi

Trumpet bir fitting cihazı olarak standart gerekli olan REUG, REUR, REAG, REAR, REIG, REOG ve REOR gibi tüm kazanç/yanıt ölçümlerini yapar. Oluşturulan test dizileri sayesinde tüm bu testler hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilir.

TRUMPET

TRUMPET

REM ve Diagnostik Odyometre birarada

TRUMPET REM

TRUMPET REM

Hem REM hem de Odyometrik ölçümlerinizi bir arada yapabilirsiniz

TRUMPET

TRUMPET

Gelişmiş tasarımıyla çok az yer kaplar

MAESTRO YAZILIM

MAESTRO YAZILIM

Trumpet REM cihazınızı MAESTRO yazılım ile kullanın

TRUMPET INSITU PROB

TRUMPET INSITU PROB

Hafif ve gelişmiş In-Situ başlıklarınız ile doğru ölçümler yapın

TRUMPET

TRUMPET

Dahili amplifikatörü ile REM testlerini yapmak çok kolay

Hedef Protokoller
 

Trumpet en güncel NAL-NL1, NAL-NL2 ve DSL v5 gibi hedef protokollerini desteklemektedir.

Trumpet aynı zamanda canlı konuşma haritalandırması (live speech mapping) özelliği sayesinde işitme cihazına yapılan ayarlamaların kullanıcıya nasıl fayda sağladığını göstermektedir.


Gelişmiş Mod


Trumpet’in dahili hoparlörü, 2cc coupler ve insert başlıkları sayesinde ölçüm esnasında kooperasyonda zorluk çekilen geriatrik ve pediatrik hastalarda RECD ölçümü yaparak ek bir test kutusu gerektirmeden işleri kolaylaştırmaktadır.

Diagnostik Odyometre Modülü

Trumpet’in odyometri modunda hava, kemik, serbest alan ve konuşma odyometrisi testlerinin yanı sıra HW Otomatik Eşik Tayini, TEN Testi, QuickSIN® ve 2 Kanallı Master Hearing Aid testleri bulunmaktadır.

Pratik PC Bağlantısı
 

Cihaz USB portu üzerinden Windows® işletim sistemi ile çalışan bir bilgisayara bağlandığında ek başka bir kablo gerekmeksizin kullanılabilir. Gelişmiş Maestro yazılımında yapılan ölçümler istenildiği taktirde kolaylıkla NOAH’a aktarılabilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ürün broşürünü indirmek için tıklayınız.