Kapalı Alan Mobil Navigasyon Sistemleri

Görme, İşitme ve Bedensel Engelli Bireylerin Erişebilirliklerini Artırıyoruz!

Kapalı Alan Mobil Navigasyon Sistemleri; Hastane, Okul, AVM, Metro istasyonu ve benzeri alanlarda hem normal vatandaşların
hem de engelli bireylerin bina içerisinde aradıkları yeri bulmakta çektikleri güçlükleri azaltabilmek, erişebilirliklerini artırmak ve bir refakatçi olmaksızın daha rahat hareket edebilmeleri amacıyla geliştirilmiştir.
 

ÖNCESİ
hastane-normali.jpg
SONRASI
hastane-detay.gif
hastane-detay.gif

Ziyaretçileriniz global harita uygulamalarında eskiden sadece binanızın nerede olduğunu görebiliyordu.
Bu yeni teknoloji sayesinde akıllı telefon kullanıcıları binanızın sadece haritada nerede olduğunu görmekle kalmayacak,

aynı zamanda binanın kat planını görerek, katlar arasında kaybolmadan istediği yere gidebilecekler.

iOS ve Android Uyumlu

Binanızın kat plan haritasını global harita uygulamalarına (Google Maps, Apple Maps) aktararak kullanıcılar için eşsiz bir deneyim sağlayabilirsiniz. Ziyaretçileriniz hali hazırda telefonlarında yüklü olan harita uygulamaları ile dış ortamda aldıkları navigasyon hizmetini bina içerisinde de almaya kesintisiz bir şekilde devam edecektir.

 

İsterseniz de kurumunuza özel geliştirilecek olan akıllı telefon uygulaması ile ziyaretçilerinize hem Android (4.3 ve üzeri) hem de iOS (7.0 ve üzeri) işletim sistemleriyle uyum içerisinde çalışan iç mekan navigasyon hizmeti sağlayabilirsiniz.

Akıllı cep telefonları ister Bluetooth ister Wi-Fi üzerinden kurumun ağına bağlanarak kullanıcıya bina içerisinde ilerledikçe "Push Notifications" göndererek ne yöne gitmesi gerektiğini bildirmektedir.

 

Görme engelli vatandaşlar için bu sistem iletilen mesajları otomatik olarak sesli bir şekilde okumaktadır.
 

Bedensel engelli ve İşitme engelli vatandaşlar mobil uygulamadan hem görsel hem de işitsel olarak faydalanabilir, harita üzerinde gitmek istedikleri POI noktasını sorgulayabilir ve bina içerisinde ilerledikçe harita üzerinde gitmek istedikleri noktaya ne kadar yakınlaştıklarını görebilirler.

hastane-detay.gif

Kapalı Alan
Mobil Navigasyon

Bina Kat Planlarının Global Harita Uygulamalarına Dahil Edilmesi

iOS ve Android Uyumlu
Mobil Uygulama

API Hizmeti

Kapalı Alan Yön Tarifi Desteği

Zengin ve Dinamik İçerik Yönetim Desteği

Ziyaretçilerinize Özel Duyurular ve Haberleşme İmkanı

Kolay Güncellenebilir Yapı

%100 Türk Mühendisleri Tarafından Geliştirilmiştir!

Projelendirelim

Kapalı Alan Mobil Navigasyon Sistemlerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak, kurumunuz bünyesinde kullanmak ve/veya projelendirme yapılmasını isterseniz lütfen profesyonel ekibimiz ile irtibata geçiniz.