INVENTIS HARP BASIC ve PLUS MODEL ODYOMETRE

Eksiksiz Diagnostik Odyometre

Harp Basic Model Gerçek Hibrit Odyometre kliniğinizin odyolojik testlerini uygulamak için tüm diagnostik test protokolüne sahiptir!

Harp Basic, standart hava ve kemik yolu odyometre testlerinin yanı sıra, Hughson-Westlake otomatik odyometri, konuşma odyometresi ve ABLB testlerini yapabilmektedir. Cihaz ayrıca Serbest Alan uygulamaları için kullanılabilir ve NB, WN ve SN maskeleme özelliğine sahiptir.

Harp Plus Modeli ise Basic modelinin içerdiği tüm özelliklere ek olarak, SISI, DLB, Tone Decay Stenger, Master Hearing Aid testlerini yapmaktadır. TEN ve QuickSIN testleri opsiyonel olarak sunulmaktadır.

Harp Basic ve Plus modelleri bütün bu özelliklerinin yanı sıra 1.8 Kg’lık ağırlığı ve kompakt tasarımı sayesinde kolay taşınabilir özelliktedir.

HARP BASIC & PLUS

HARP BASIC & PLUS

Diagnostik Odyometre

HARP BASIC & PLUS

HARP BASIC & PLUS

AC, BC, Konuşma ve Ayırıcı Tanı Testleri

HARP BASIC & PLUS

HARP BASIC & PLUS

Renkli ekran ile odyogramlarınızı kolayca çizdirin

Harp Gerçek Hibrit Odyometre

Harp Gerçek Hibrit Odyometre

Odyometrenizi ister tek başına, isterseniz PC üzerinden kontrol edin

Monokrom ekranlara son!

Büyük renkli ve parlak ekranı sayesinde test sırasında odyogramlarınızı ekrandan takip edebilirsiniz.

Bell Plus, Daisy veya Noah yazılımları ile hasta bilgilerini USB port üzerinden direk bilgisayarınıza aktarabilir ve arşivinizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca cihazın 100 hastalık dahili hafızasında test kayıtlarını saklayabilirsiniz. 

Bell Basic ve Plus model odyometreler gerçek hibrit özelliği sayesinde ister tek başına istenirse de PC yazılımı üzerinden kullanılabilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER
ÜRÜN VİDEOLARI

Genel Özellikler

Konuşma Odyometrisi

Saf Ses Odyometri

Diğer Testler

Cihaz Kurulumu

Ürün broşürünü indirmek için tıklayınız.