INVENTIS FLUTE BASIC, PLUS ve HF MODEL TİMPANOMETRE

Diagnostik Orta Kulak Analizörü

Flute gelişmiş bir orta kulak analizörü olup, hızlı ve güvenilir timpanometri ve refleks eşik testleri yapabilir özelliktedir. Esnek yapısı, kullanıcı dostu arayüzü, gelişmiş özellikleri ve hafif tasarımıyla klinikler, hastaneler ve işitme cihazı merkezleri için uygundur.

Özel Prob Tasarımı

Özel pompa teknolojisi ile sürekli hava akışı sağlanmakta, artefakt engelleyici algoritmalar ile en hassas ölçümler gerçekleştirilmektedir. Cihaz probu hafif ve küçük yapıdadır ve metal ucu sayesinde kolayca temizlenip tekrar kullanılabilir. Prob küçük bir kontrol ünitesine bağlı olup bu ünite üzerinden test başlatılabilmekte ve kulak seçimi yapılabilmektedir.

FLUTE BASIC, PLUS ve HF

FLUTE BASIC, PLUS ve HF

Farklı ihtiyaçlara göre farklı test bataryaları

FLUTE HF

FLUTE HF

Yüksek frekans timpanometri ile bebek hastalarınızı kolayca değerlendirin

GELİŞMİŞ PROB SİSTEMİ

GELİŞMİŞ PROB SİSTEMİ

Sürekli hava akışı ile testleriniz yarım kalmasın

RENKLİ EKRAN

RENKLİ EKRAN

Timpanogram eğrilerinizi yüksek çözünürlüklü renkli ekranınızdan takip edin

FLUTE BASIC, PLUS ve HF

FLUTE BASIC, PLUS ve HF

Pratik ve dayanıklı klavye ile hız kazanın

Gelişmiş Test Bataryaları

Flute Diagnostik Timpanometre, 3 farklı modele sahiptir; Basic, Plus ve HF. Her bir modelde farklı ihtiyaçlara yönelik olarak farklı test bataryaları bulunmaktır.

Flute Timpanometre ile yapmış olduğunuz testleri bilgisayarınıza aktarabilir, Daisy veya Noah veritabanlarında saklayabilirsiniz. Ayrıca yapmakta olduğunuz testleri bilgisayarınızın ekranından “Live View” özelliği sayesinde canlı olarak takip edebilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ürün broşürünü indirmek için tıklayınız.