AURITEC Ear 3.0 PED Çocuk Odyometresi

Auritec tarafından geliştirilen Ear 3.0 PED Odyometre cihazı Görsel Şartlandırma ve Serbest Alan testlerinin uygulanmasında video, resimler ve lambalar gibi modern metodlar kullanmaktadır.

Kliniğinizde serbest alan odyometrisi için ayırmış olduğunuz alana göre konfigüre edilebilir yapısı sayesinde Ear 3.0 PED 8 hoparlörü destekleyerek daha hassas serbest alan testleri yapmanızı sağlamaktadır.

 

Bunun yanı sıra cihaz modüler yapısı sayesinde AAST, mFAST ve Matriks testleri gibi modern test metodlarını içermektedir.

AT 1350 model odyometrik çocuk başlıkları ile beraber kullanılabilen Ear 3.0 PED cihazı ile hava, kemik ve konulma odyometrisi testleri güvenle yapılabilmektedir.

Ear 3.0 PED

Ear 3.0 PED

8 Hoparlör ve modern görsel şartlandırma metodları ile gelişmiş serbest alan testleri

EAR 3.0 PED

EAR 3.0 PED

PC üzerinden kolay kullanım özellikleri

AT 1350

AT 1350

Çocuklar için özel geliştirilmiş odyometrik başlık

AT 1350 Odyometrik Çocuk Başlığı

Auricheck tarafından geliştirilen AT 1350 Odyometrik Çocuk Başlığı ile geleneksel DD45 veya TDH39 başlıklarda yaşanan tüm problemleri geride bırakabilir, güvenilir bir şekilde odyometrik değerlendirmelerinizi yapabilirsiniz.

Çocuklarda kafatasının yetişkin bireylere göre daha küçük olması sebebiyle geleneksel odyometrik başlıklar kullanılırken sesler tam iletilememekte, kulak kepçesi katlanabilmekte, başlığın pozisyonu bozulabilmektedir. 

Başlık çemberi ve hoparlörleri çocuk hastalara uygun olacak şekilde geliştirilen AT 1350 tüm bu problemlerin üstesinden gelmenizi sağlamaktadır. 

DT48 hoparlörler kullanılarak geliştirilen başlık hafif, esnek ve uluslararası standartlara uygundur.