INVENTIS DRUM İŞİTME CİHAZI TEST KUTUSU (HIT)

İşitme Cihazlarını Uluslararası Standartlara Göre Kontrol Edin

Inventis Drum işitme cihazı test kutusu (Hearing Instrument Test Box - HIT), ortam seslerini bastırarak hava yolu işitme cihazlarının performans değerlendirmesi için gerekli olan tüm standart testleri yapabilir özelliktedir.

Diğer Inventis cihazlarında olduğu gibi Drum, Maestro yazılımı ile kontrol edilebilir ve NOAH uyumludur. Drum, beraberinde işitme cihazı test etmede gerekli tüm kavite ve adaptörler ile beraber gelmektedir. 

Kullanıcı dostu yazılım arayüzü ve özellikleri ile işitme cihazı test ve uygulama merkezlerinde rahatlıkla kullanılabilir.

 
Otomatik Test Dizileri

Hem ANSI S3.22 hem de EN 60118 standartları içerisinde yer alan tüm standart test dizileri Drum'da mevcuttur. Otomatik test protokolleri ve kullanımı kolaylaştıran yönlendirici ip uçları ile işitme cihazlarını test etmek kolaylaştırılmıştır.

Inventis - Drum

Inventis - Drum

İşitme Cihazı Test Kutusu (HIT)

Inventis - Drum

Inventis - Drum

İşitme Cihazı Test Kutusu (HIT)

Ortam Gürültüsünün Attenüasyonu
 

Drum'un boyutları ve şekli ortam gürültülerini azami ölçüde azaltabilecek ve cihaz içerisindeki ses yansımalarını minimize edecek bir biçimde tasarlanmıştır. Yumurta şeklindeki iç yapısı, ses geçirebilen özel süngere sahip alt kısmı ve ahşap malzemeler ile donatılmış olan Drum, bir işitme cihazı hoparlörün önüne konulduğunda sanki havada duruyormuş gibi değerlendirilmesini sağlamaktadır. Drum, işitme cihazı test işleminde en doğru sonuçları elde edebileceğiniz bir cihazdır.

Pratik PC Bağlantısı
 

Drum, USB portu üzerinden Windows® işletim sistemi ile çalışan bir bilgisayara bağlandığında ek başka bir kablo gerekmeksizin kullanılabilir. Gelişmiş Maestro yazılımında yapılan ölçümler istenildiği taktirde kolaylıkla NOAH’a aktarılabilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ürün broşürünü indirmek için tıklayınız.