Hastanelerde Dijital Yönlendirme

Hastalarınız bloklar arasında kaybolmasın

Günümüz hastanelerinde artan  blok ve kat sayıları sebebiyle ziyaret edilecek olan bölümleri sadece yönlendirme tabelaları ile bulmak bir hayli güç. Kendi bünyemizde geliştirmiş olduğumuz dijital yönlendirme kioskları sayesinde hastaneye gelen bireylerin doğru adrese en kısa sürede gidebilmeleri hedeflenmektedir.

Bina içerisinde belirli noktalara yerleştirilen dokunmatik ekranlar sayesinde ziyaretçileriniz hastane planı üzerinde gezinti yapabilir, bölüm sorgulaması yapabilir ve aynı zamanda hastane bünyesinde yapılan duyuruları takip edebilirler.

Kapalı Alan Navigasyon

Kapalı Alan Navigasyon

Kapalı Alan Navigasyon

Kapalı Alan Navigasyon

Kapalı Alan Navigasyon

Kapalı Alan Navigasyon

Kardiyoloji hangi katta? Dr. Ayşe Hanımın odası neresi?

Hastane personelinin en sık karşılaştığı sorulardan birisi bina içi konum bilgileridir. Bu gibi sorgular genellikle zaman kaybına sebep olmakla beraber hastane personelinin işine odaklanmasını engellemekte ve performans kaybına sebep olmaktadır. Dijital yönlendirme sistemleri ile bu gibi problemleri minimuma indirebilmek için Türk mühendisler tarafından geliştirilen sistemlerimiz bina içerisine kolaylıkla entegre edilmektedir.

İçerik Güncellemek Çok Kolay!


Kiosklar içerisinde bulunan vektörel kat planları kullanıcılar tarafından istenildiği kadar büyütülüp küçültülebilir özelliktedir. Bunun yanı sıra bina içerisinde gidilmek istenilen nokta ile ilgili en kısa rota yazılımımız tarafından otomatik olarak hesaplanmaktadır. Merdiven kullanamayan bedensel engelli vatandaşlarımız için alternatif rotalar oluşturulmaktadır.

Kioskunuzun içerisinde bulunan yazılım hastane IT'si tarafından kendilerine verilen backoffice haklarıyla internet üzerinden kolaylıkla güncellenebilir yapıdadır. Bina içerisinde yapısal bir değişiklik yapıldığı taktirde haritaların güncellenmesi de bir o kadar kolaydır.

Projelendirelim

Biyomediks olarak hastanelerimizde insana verilen değerin artması ve öncü teknolojilerin kullanılabilmesi amacıyla geliştirmiş olduğumuz Dijital Yönlendirme Sistemleri ölçeklendirilebilir yapısı itibariyle tercih edilmektedir. Kurumunuzda/Hastanenizde Dijital Yönlendirme Sistemlerini kullanmak isterseniz uzman ekibimiz ile irtibata geçebilir, projeledirme konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.